У Луцьку відбулися пожежні навчання в одному з торгово-розважальних центрів. За легендою рятувальників, вогонь спалахнув в кінотеатрі, розташованому на третьому поверсі. Оскільки будівля розважального центру обладнана пожежною сигналізацією, при виявленні первинних ознак горіння автоматично увімкнулася система димовидалення, зачинилися протипожежні штори та ворота, усі ліфти були переведені у режим «Пожежа», ескалатори були зупинені, а двері на шляхах евакуації були розблоковані, кажуть пожежники. Крім того, водночас спрацювала система оповіщення – повідомлення про небезпеку та необхідність негайно вийти з приміщення транслювалися гучномовцями трьома мовами.  Головний інженер центру каже, що таке реагування вдалося завдяки сучасним технологіям.
Чергові варти рятувальників, які прибули за викликом – розгорнули засоби для гасіння пожежі. Співробітники ДСНС усіх пожежно-рятувальних частин міста відпрацювали комплекс дій з проведення розвідки та ліквідації пожежі в триповерховій будівлі торговельно-розважального центру загальною площею понад 50 тисяч квадратних метрів.

 

Загалом у навчаннях узяли участь 30 рятувальників, задіяно п’ять одиниць основної та дві спеціальної пожежно-рятувальної техніки.