У Луцьку більше 70 працівників Луцького автозаводу мітингують проти швейцарських тролейбусів. Їх мають закупити для міста вже у квітні, натомість на нову вітчизняну техніку грошей не виділяють.
Працівники автобусного підприємства спеціально зібралися у середу, 28 березня, у той самий час, коли проходить сесія міської ради аби розповісти депутатам, що їхні тролейбуси не такі вже й дорогі як кажуть (від чотирьох мільйонів гривень) ще й якісні. Щоправда зі Швейцарії купують 18-ти метрові, а тут коротші – довжиною дванадцять метрів.
Додаткові питання є  і в депутатів. Виявляється не усі знають, як купуватимуть тролейбуси та кому платитимуть  гроші.

Щодо швейцарських тролейбусів, то їх треба купувати вже, бо тих, що на ходу катастрофічно не вистачає. По місту курсує 42, але серед них більшість – у жахливому стані. Грошей на вітчизняні аналоги нема.
Депутати проголосували за виділення двох мільйонів, щоб купити два швейцарські тролейбуси. Вони курсуватимуть по Луцьку вже у квітні. У муніципалітеті кажуть, якщо міністерство виділить гроші, то закуплять і Богдани. Але коли це буде – ніхто не береться прогнозувати.