У Луцьку переселенці зі Сходу України обговорили житлову проблему. Нарікають, що за чотири роки з початку проведення АТО у державі не прийняли дієвих програм, які допомогли б внутрішньо переміщеним особам купити власну квартиру або ж будинок. Але зараз є надія на зміни. Нині, розповідають активісти, на загальнодержавному рівні розробляють всеукраїнську стратегію з комплексного вирішення проблем переселенців. Від внутрішньо переміщених осіб чекають на “житлові” пропозиції.

Аби подати пакет пропозицій до Луцька завітали переселенці-активісти з інших областей. Кажуть, що єдина державна програма “Доступне житло” зі співфінансуванням 50 на 50 – не кращий варіант для них. Адже навіть половину вартості квартири вони сплатити не в змозі. Інших варіантів держава не пропонує.

Волинське керівництво теж не пропонує регіональних варіантів вирішення житлового питання. Зараз в області проживають майже 3240 переселенців зі Сходу України. Більшість вимушені винаймати житло, хоча там, на Сході, залишили власні будинки та квартири. На оренду йде більшість зароблених переселенцями грошей.