У Луцьких школах карантин триватиме довше, аніж було заплановано. Як повідомила начальниця управління освіти міськради Зіновія Лещенко це пов’язано із тим, що багато дітей досі хворіють на ГРВІ та грип, десять відсотків із хворих дітей перебувають у лікарнях. Класні керівники провели моніторинг ситуації щодо стану здоров’я дітей і з’ясували, що досі є перевищення межі захворюваності, тому вирішили залишити їх вдома до вівторка включно. Якщо ситуація не зміниться, то карантин триватиме ще увесь наступний тиждень.
Загалом на Волині закрили більше 15 шкіл, також є навчальні заклади у яких лише частина класів не відвідує уроки. Це окремі школи в Іваничівському, Ківерцівському, Ратнівському, Рожищенському, Шацькому районах та місті Луцьку.
Як наздоганятимуть програму (чи будуть відівчиватися за пропущені дні), поки обговорюють вчителі на рівні навчальних закладів.
Лікарі кажуть, що застуда – сезонна, тому перейматися не варто. У порівнянні з минулим роком захворіли уп’ятеро менше людей. Загалом з початку епідемічного сезону на грип перехворіли близько 90 тисяч волинян, 75 відсотків – діти.