Запеклі футбольні поєдинки, забиті голи, маленькі поразки та великі перемоги. Так у Луцьку пройшов міжнародний дитячий турнір з футболу. Тридцять шість команд з різних куточків України, а також з-за кордону приїхали до міста, аби взяти участь у триденному футбольному турнірі серед учасників 2008-2011 років народження. Деякі з них вперше виходили на поле у змаганнях такого рівня.

Хоч команди намагаються вибороти першість та дійти до фіналу, їх тренери переконані, що головне − не так перемога, як досвід. Адже на змаганнях юні спортсмени  випробовують себе на нових майданчиках та отримують можливість проаналізувати свої помилки.

Секретами роботи з дітьми поділився Володимир Мусолітін − колишній гравець ФК “Чорноморець” та збірної України, який зараз готує юних футболістів дитячої школи “Чорноморець”. Розповів, що працювати із дітьми легко. Своїх вихованців націлює передусім не на перемогу, а на якісну гру.

За підсумками матчів, головну нагороду − золотий кубок − отримали команди “Каскад” із Броварів, “Волинь”, “Тересполь” із Польщі та “Фарр-1” зі столиці. Володарями срібних кубків стали гості з Києва − гравці ДЮСШ номер 14, а також три місцеві команди − “Адреналін”, “Волинь” та “Олімпія”. Крім того, юні спортсмени отримали призи в індивідуальному заліку.