У Луцьку від переохолодження померли уже чотири людини. Безхатченки через сильний мороз не можуть пережити холодних ночей. Двох людей знайшли у підвалах у ніч на 28 лютого місцеві жителі. Перший виклик до поліції надійшов з вулиці Наливайка. Заявниця повідомила, що з підвалу чутно неприємний запах.

 

Вона відчинила полісменам решітку, ті спустились усередину – і виявили там особу без ознак життя. Поліцейські з’ясували, що раніше він проживав тут з дружиною й сином. А потім опинився на вулиці, жив у підвалах, харчувався зі смітників. Другий виклик був з вулиці Кравчука. Тут тіло виявив працівник ЖКП, який у підвалі лагодив труби.
У ніч на перше березня помер безпритульний на вулиці Арцеулова. А вже другого березня знайшли мертвим замерзлого чоловіка на проспекті Перемоги – неподалік від моста.

 

У бюро судово-медичної експертизи зазначають, що причиною смерті в усіх випадках є переохолодження. Слідів насильницької смерті у них не  виявили. На даний час у Луцьку діє два пункти обігріву – на вулицях Данила Галицького та Станіславського. В останній – безчатченків не впускають без довідки про проходження медогляду.