Врятувати Сенцова! Півсотні лучан долучились до всесвітньої акції, яка проходить в 60ти країнах світу, Сейв Олег Сенцов. Люди прийшли на Театральний майдан, аби висловити підтримку українському кінорежисеру, який нині перебуває у російському полоні. 14 травня він оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх політв”язнів Кремля. Долучилися до акції і  – актори театру-студії «ГаРмИдЕр». Вони під час заходу провели читку документальної п’єси «Заручини»російської драматургині Олени Грьоміної. В основу вистави лягли записи судових процесів у справі Сенцова, Афанасьєва, Чернія та Кольченка.

Окрім того, під час акції, активісти зачитали прізвища 70 українців-в’язнів Кремля.Організатори кажуть, що це далеко не повний список, адже російська правоохоронна система намагається їх приховувати. Тільки зусиллями активістів-правозахисників вдається розшуковувати все нові й нові прізвища. Лише за останній тиждень список доповнили кількома іменами. Учасники акції озвучили свої вимоги до влади Росії – звільнити Олега Сенцова та всіх політичних в’язнів.

До країн великої сімки – винести питання звільнення Олега Сенцова та усіх політичних в’язнів на обговорення під час 44 самміту G-7, 8-9 червня в Канаді. Ініціювати окремий перемовний процес між Росією та Україною зі звільнення громадян України, які засуджені в Росії та окупованому Криму за політичними мотивами і виступити посередниками у таких перемовинах.

До громадянського суспільства: підтримати лозунг “на чемпіонаті світу по футболу в Росії я вболіваю за політв’язнів”. До Української влади – активніше займатися питанням звільнення політв”язнів Кремля.