У Луцьку урочисто відкрили 29-ту Міжнародну фотовиставку газети “День”. Уже втринадцяте захід відбувається в обласному центрі Волині. Урочисто відкрила вечір головна редакторка щоденної газети – Лариса Івшина. Каже, до Луцька їй приїздити чи не найприємніше, адже вона родом з цих країв.
Експозиція зібрала 350 найкращих знімків, які відібрали із тисяч світлин у рамках міжнародного конкурсу. На виставці “Фотосинтез” показано чим жила країна протягом року. Акцент не стільки на емоційну складову, як на обдумування подій, які відбулися. Йдеться не лише про політичні та бізнесові процеси, в першу чергу висвітлюються проблеми «низів», порушені гострі й актуальні теми.
Крім того презентували глянець про місто Володимир-Волинський, який заснували ще тисяча тридцять років тому. У журналі описана історія заснування Володимира, також йдеться про відомих краян, політиків та молодь. Таким чином, про княже місто, можуть дізнатися люди з усієї України.
Почитати про Волинь від газети “День” та побачити виставку можна  до 25 травня. За найкращі роботи кожен глядач може проголосувати, переможців нагородять осінню у Києві.