Волинський обласний перинатальний центр відкриють уже у вересні. Про це заявляють працівники управління капітального будівництва ОДА. На добудову та для того, аби докупити обладнання потрібно ще близько 50 мільйонів гривень. Частину коштів виділяє обласна рада, левову частку – уряд, а зараз тривають ще перемовин із спонсорами та спецфондами.

Найголовніше зараз – обладнання, воно має бути надсучасним та обов’язково новим. Як тільки придбають необхідне уже зможуть запустити медичний центр.

У перинатальному центрі надаватимуть породіллям спеціальну допомогу 3-го рівня. Тут лікуватимуться жінки з проблемною вагітністю та діти, захворювання у яких виявляють ще в утробі матері. Керівництво запевняє, що уже незабаром за допомогою сюди зможуть звернутися усі, хто цього потребує. Адже таку послугу не надають ні в районних лікарнях, ні в Луцькому пологовому будинку.

Тут збудований спеціальний перехід між обласною дитячою лікарнею і перинатальним центром, для того аби працювати синхронно. У такому випадку, дитина перебуватиме під наглядом лікарів ще в утробі матері.