Березень 2014 року. Російські спецпризначенці взяли штурмом аеропорт Бельбек у Криму. Тоді українські військові не здались. Натомість просто на плацу заспівали гімн України. Згодом Севастопольську бригаду тактичної авіації імені Олександра Покришкіна передислокували до Миколаєва.
А чотири роки потому більше 300 офіцерів з дружинами та дітьми готуються до переїзду до Луцька. До вересня військовослужбовці повинні влаштуватись на новому місці та приступити до роботи.

В Міністерстві оборони кажуть, військовим компенсують витрати на оренду житла. 2550 гривень на місяць платитимуть одиноким та одруженим офіцерам, 3825 гривень – якщо в сім’ї є діти. Однак рідні льотчиків сумніваються, що зможуть так швидко знайти житло у Луцьку. Тим часом, ріелтори заспокоюють – квартири знайдуть усім. Менеджери з нерухомості радять не платити посередникам до поселення у нове житло, аби не натрапити на шахраїв.
Тим часом у міській раді запевняють, що проблем не буде й з влаштуванням дітей у школи та садочки. У центрі ж зайнятості переконують – без роботи дружини офіцерів у Луцьку не залишаться. Найбільше в області вакансій на виробничих спеціальностях, однак є місця і для офісних працівників. Тим часом в Міністерсті оборони запевняють – з часом у Луцьку збудують житло для льотчиків.