Зірвуть, чи не зірвуть. Із таким питанням йшли Волинські ветерани авіації на другу презентацію фільму “Право на крила”. Першу – зірвали патріотично налаштовані активісти 25 листопада, у річницю Голодомору. Цього разу обійшлося без інцидентів. “Право на крила” – історія про льотчика, який служив на місцевому аеродромі. Стрічку зняв у далекому 1970 році відомий радянський режисер Олексій Габрилович. Глядачі побачили її лише двічі: у Москві та в кінозалі Луцького аеродрому, де й знімали сам фільм. На Волині широкий загал його бачив вперше. Презентацію фільму цього разу приурочили до 70-річчя легендарного 806 авіаційного полку. Саме навесні 1948 він передислокувався до Луцька. Ця частина однією із перших присягнула на вірність Незалежній Україні.
Остаточно полк розформували у 2004-му. Але щороку навесні ветерани збираються, згадують роки служби. Вірять, що військова авіація на Волині відновиться.
Річниця дислокації 806 полку у Луцьку збіглася іще з двома визначними датами для авіації. У фойє обласного театру ляльок, де відбулися урочистості з нагоди річниці полку, розгорнули фотовиставку. На світлинах – історія як військового формування, так і цивільної авіації. Є експозиція і про сьогодення клубу волинських авіалюбителів.