У Луцьку викрали двох власників так званої “ферми біткоїнів”. У прес-службі прокуратури розповідають викрадачі мали ретельний план.  На першу жертву здійснили напад 16 березня. Лучанина, який проживав на вулиці Кравчука, побили та забрали в нього обидва мобільні телефони. Після цього розбили скло у його автівці, викрали із неї гаманець, в якому було п’ять тисяч гривень. Самого чоловіка силоміць завезли у село Забороль та закрили у підвалі. Другого постраждалого зловмисники викрили біля на вулиці Ветеранів – і на його ж автомобілі також доправили до Заборолю.
У полоні майнери перебували близько доби. Та ввечері 17 березня потерпілих звільнили працівники луцького відділу поліції. Затримали і чотирьох організаторів злочину.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань відразу за чотирма статтями. Лише одна з них – частина друга 189 статті Кримінального кодексу України. Це -“Вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження”. Передбачена санкція-  до семи років позбавлення волі.