У Луцьку заговорили про ремонт центральної алеї парку. Також там хочуть забезпечити освітлення усіх алей, реконструкцію пляжу та використовувати дамбу як бігову доріжку.

Про це стало відомо під час пленарного засідання 55 сесії Луцької міськради 27 березня, – пише ІА Волинські новини.

Під час звіту про діяльність виконавчих органів Луцької міської ради за 2018 рік виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт повідомив, що у планах – капітальний ремонт центральної алеї парку імені Лесі Українки, адже вона вже не так сприймається на тілі решти відремонтованих алей.

Нині концепція парку передбачає освітлення усіх алей, озеленення, ремонт фонтанів, встановлення смітників, очищення парку від самосіву та чагарників. Вже вдалося чистити частину парку ліворуч від центральної алеї. Надалі планують використовувати дамбу як бігову доріжку, реконструювати пляж та територію за будівлею ФСТ «Спартак». До цього долучилися багато луцьких підприємців. Зі слів депутата, раніше кошти, що мали б піти на парк, потрапляли до кишень чиновників, а нині влада працює чесно і всі, хто хоче допомогти, можуть вкладати гроші в парк.