На Волині декілька комунальних підприємств мають великі борги за спожиту  електроенергію. І йдеться не про тисячі, а про мільйони гривень, зазначають у прес-службі “Волиньобленерго”.
Станом на перше лютого загальний борг перед підприємством складає 42 мільйони гривень. Найбільший боржник – ДКП “Луцьктепло”, адже досі за електрику вони не сплатили 18 мільйонів гривень. На другому місці – “Луцькводоканал”. Вони боргують близько дев’яти мільйонів гривень. Трійку “лідерів” антирейтингу замикає “Нововолинськводоканал”. У них заборгованість сягнула двох мільйонів гривень.
Також серед боржників – “Володимир-Волинськтеплокомуненерго”, які не заплатили мільйон гривень. Аналогічну суму не заплатив луцький третій ЖЕК.
Внаслідок наявності значної заборгованості комунальних підприємств та порушення державою відшкодування надавачам послуг пільг і субсидій у грудні 2017 року  і в січні 2018-го  – у ПрАТ «Волиньобленерго» утворилася суттєва недоплата перед ДП «Енергоринок». Така ситуація загрожує імовірним обмеженням електропостачання для усієї Волинської області.
Тож підприємстві попередили – боржникам будуть відключати електроенергію. Правда, коли і як це відбуватиметься, поки що не розповідають.