Лучанок закликають долучитися до благодійної акції.

Про це повідомляє Таблоїд Волині.

Благодійний фонд «СТОПРАК» та салон краси «Malena» вирішили підтримати всеукраїнську ініціативу Hair for Share. В рамках благодійного проекту можна пожертвувати волосся для виготовлення перук дітям з онкологічними захворюваннями.

Нещодавно волонтери у Львові запустили акцію, яка розповсюдилася по всій Україні. Людям пропонують обстригти волосся й пожертвувати його для виготовлення перук дітям з онкологією.

«В середньому, щоб виготовити одну перуку, потрібно обстригти волосся 3-4 дівчатам/хлопцям. Волосся має бути не менше 20-25 см та бути доглянутим. Онкохворим діткам зазвичай підходять перуки лише з натурального волосся, оскільки на синтетичні матеріали у них може бути алергія», – зазначають організатори на офіційній сторінці проекту у Фейсбуці.

Ініціативу вирішили підтримати й у Луцьку. Президент Благодійного фонду «СТОПРАК» Марія Адамчук-Коротицька зазначила, що боротьба з раком — це складний процес, й не лише у плані лікування, адже важливий і моральний аспект. Звісно, коли дівчинка втрачає волосся й бачить себе у дзеркалі не дуже привабливою, то це впливає на її настрій, а, відповідно, й здоров’я.

«Коли ми спілкуємося про мрії з дітьми, які хворіють на рак, то дуже часто чуємо саме бажання повернути волосся. Зрозуміло, що чарівної палички у нас немає, але є небайдужі, які можуть допомогти, аби зробити перуки цим дівчатам», – зазначила вона.

Салон краси «Malena» погодився співпрацювати. Той хто пожертвує своє волосся для проекту «Hair for Share» мають нагоду отримати безкоштовну стрижку від майстрів салону.

Для того, аби зробити добру справу потрібно: мати довге волосся (для перуки підходить від 20-25 сантиметрів, в тому числі фарбоване та кучеряве), бажання змінити себе й допомогти іншим. До слова, змінювати себе й допомагати іншим можуть не лише жінки, а й діти та чоловіки з довгим волоссям.

Попередньо необхідно записатися до салону «Malena», який знаходиться у Луцьку на бульварі Дружби народів, 13а.