У Луцьку хочуть підняти вартість проїзду у тролейбусах до трьох гривень. Це обговорювали сьомого травня на громадських слуханнях у приміщенні підприємства електротранспорту. Серед причин: здорожчання вартості запчастин і дороговартісний ремонт контактної мережі…

Щодо пільговиків – школярів та студентів, то ціна не зміниться, а залишиться – одна гривня.
Простих лучан, які прийшли висловитись з приводу підвищення ціни не більше десяти, решта – влада та працівники підприємства. Депутати кажуть, що цього і треба було чекати: бо ж обговорення призначили в час, коли всі люди на роботах.
А от всі ті хто таки прийшли незадоволені черговим підвищенням ціни. Обурюються, мовляв спершу потрібно зробити проїзд у транспорті комфортнішим і посприяти тому, аби водії не лінувались оголошувати зупинки та зупинялись на кожній. Крім того потрібно ввести електронне облікування.
Обговорення – лише перший крок до підвищення вартості проїзду, далі – тарифна комісія, погодження з антимонопольниками. Остання інстанція – виконком, якщо його члени проголосують “за”, то уже з першого липня ціна проїзду таки зросте.