Спеціально обладнане авто передали Луцькому центру допомоги учасникам АТО. Керівник закладу Юрій Дмитрук каже –  про створення групи швидкого реагування для ветеранів АТО говорили давно, однак можливостей для реалізації задуму було не так вже й багато.

Маючи  такий  автомобіль,  фахівці зможуть швидше реагувати на виклики та допомагати бійцям. Такий подарунок вдалося отримати завдяки польському добродію Маріушу Годемчуку.

Розмитнювали автомобіль та оснастили його відповідним обладнанням вже спільними силами небайдужих волинян та волонтерів. Психолог Олена Звєрєва каже  було сприяння  і очільника області Олександр Савченка. Тепер, продовжує пані Олена – ветеранам АТО оперативно допомагатимуть у скрутних ситуаціях.

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко говорить: важливо, що до групи швидкого реагування залучатимуть і самих учасників АТО. Мовляв, колишні бійці своїх побратимів сприймають позитивно.

Маріуша Годемчука та Юрія Дмитрука нагородили почесними відзнаками  за сприяння у цій справі. Тепер ветерани АТО, яким важко адаптуватися до звичних умов  повсякденного життя, швидше можуть отримати кваліфіковану допомогу.