Надворі не більше 10 градусів. Лучани вже давно кофти і піджаки замінили тепленькими пальтами та куртками. Батьки ж, відправляючи дітей до школи, одягають їм ще й шапки та шарфи. От тільки холодно деяким не тільки надворі. У Луцькій гімназії №4 учні не знімають верхній одяг і на уроках. 

Раніше після уроків учні початкових класів ходили на групу продовженого дня, нині ж з гімназії чимдуж втікають додому. Батькам же така ситуація вкрай не подобається. Бо поки ті на роботі, діти вдома без нагляду. А залишати школярів у холодній школі ще й після уроків – то, кажуть, знущання над власними дітьми.

Шкільний завгосп каже: опалення дійсно немає. Запевняє: вина в тому не дирекції школи. Діти мерзнуть через порив на теплотрасі.

Директор гімназії Олександр Мишковець про холод у класах говорити на камеру відмовився. Лише сказав, відсутність опалення – не його проблема

Це ж не моя проблема. Це ж не я відключив воду чи опалення. Не моя проблема. Про це знають абсолютно всі інстанції: департамент про це знає, директор департаменту про це знає, в міській раді, я думаю, про це вже говорили. Однозначно”, – сказав директор луцької гімназії №4 Олександр Мишковець.

У комунальному підприємстві “Луцьктепло” про проблему дійсно знають і вже вирішують. Луцька гімназія №4, кажуть, не єдиний навчальний заклад, без опалення. Є ще три школи, де вчаться в куртках.

Про те, коли у стінах гімназії №4 та ще трьох школах міста стане тепло, достеменно невідомо. Найімовірніше, кажуть в “Луцьктеплі”, з наступного тижня. Але ж тоді гріти там буде нікого – бо з понеділка діти підуть на осінні канікули. А до того, як вчителям так і школярам таки доведеться хапати дрижаки.