Жорстока бійка школярів на території луцької школи №3 сколихнула все місто. Відео в мережі опублікувала учениця цього закладу.

У навчальному закладі про інцидент дізналися саме із соцмереж. Відео опублікували 24 січня, але як з’ясувалося згодом, сама бійка сталася ще 13-го. Наступного дня школяр, на якого напали, прийшов на уроки без видимих побоїв.

Батьки хлопця про цю ситуацію дізналися від нас. Очевидно, сам він рідним нічого не розповідав”, – каже заступник директора школи №3 Олександр Хвіщук.

Ні про причини конфлікту, ні про те, чому інші школярі мовчали у закладі не знають. Єдине, що вдалося з’ясувати з відео: в бійці взяв участь лише один учень школи – саме той, котрому наносили удари. А всі інші – чужі.

Що не поділили хлопчаки не знає ніхто.

“Батьки хлопця, якого били, написали заяву до поліції. Але попросили до кримінальної відповідальності нікого не притягати. Разом з тим на батьків хлопця, який наносив удари, склали адмінпротоколи за невиконання обов’язків щодо виховання дітей”, – розповіла речниця ГУ НП у Волинській області Ольга Бузулук.

Часто причина дитячої жорстокості, кажуть правоохоронці, безвідповідальність батьків. Вони сподіваються, що їхніх дітей виховають у школі, тоді як належної поведінки повинні навчити самі мама й тато. Окрім того, байдужість школярів, як наприклад, дівчинки, що не допомогла хлопцеві, не покликала дорослих, а навпаки знімала відео, яке згодом й сама виклала в мережу, – це теж не норма. Наразі у поліції вирішують, чи притягувати до відповідальності і школярку.