Військово-спортивну смугу перешкод, вперше серед шкіл Луцька, відкрито у школі №22.

Про це повідомляє перший заступник міського голови Григорій Недопад на сторінці у фейсбуці.

Як пише посадовець настільки професійного обладнання в інших аналогічних навчальних закладах міста наразі більше немає. Проект став одним із 70 переможців конкурсу громадських ініціатив Волині. Потужний тренувальний комплекс дасть можливість старшокласникам загартовуватися, міцнішати духом і тілом, відточувати свою фізичну майстерність.

“На базі школи діє також центр військово-патріотичного виховання і чудовий тир – один із небагатьох у Луцьку, який не тільки зберегли, але і активно розвивають. Такі ініціативи необхідно вітати та підтримувати. Щиро вдячний колективу школи, батькам, усім, хто долучився до реалізації ініціативи.

Приємно спостерігати, як із року в рік розвивається цей навчальний заклад, скільки корисних напрямків знаходять підтримку в директора та вчительського колективу, а результат докладених зусиль позитивно впливає на наших дітей, забезпечуючи їм всебічний розвиток. Присутні на відкритті мали змогу оцінити нове обладнання, а військовослужбовці загону спецпризначення «КОРД», роти спецпризначення «Світязь», а також ліцеїсти, продемонстрували свої професійні навички і перевірили смугу перешкод, підтвердивши її якість та надійність”, – йдеться у дописі.