Інтелектуальні ігри існують вже давно. Але зараз цей формат переживає справжній бум. Уже третій рік поспіль такі ігри влаштовують на факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ, збираючи команди студентів і навіть школярів.

Молодь змагається між собою, відповідаючи на різні запитання, вирішуючи завдання та головоломки, які анонсує ведучий із відповідним супроводом візуалізації на екрані, – йдеться на сайті Луцького НТУ.

За словами завідувача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександра Решетила, незмінним організатором заходу є саме кафедра АКІТ. Утім, цьогоріч гру приурочили до Дня комп’ютерника і програміста, об’єднавши студентів з різних курсів та різних спеціальностей факультету.

«Ця подія відбувається уже втретє. До карантину ми залучали навіть школярів і вони грали проти студентів. Популяризація таких ігор важлива, бо це інтелектуальні ігри, що розвивають нестандартне мислення наших студентів, спонукають до розробки власних алгоритмів, написання статтей тощо», – каже завідувач кафедри.

Тема цьогорічної гри – «Баги, фічі, rock’n’roll» – традиційно стосувалася обізнаності у новинках світу IT-технологій та загальної ерудованості. У ролі ведучого АкітQuiz вкотре виступає доцент кафедри Павло Гуменюк.

Окрім того, що учасники борються за перемогу у грі, вони отримують різноманітні заохочувальні призи, а найголовніше – цікаві знайомства і чимало нових знань.