У Луцького національного технічного університету немає потреби переходити на дистанційне навчання, адже 85% працівників закладу освіти отримали дві дози вакцини.

Про це розповіла проректорка ЛНТУ з науково-педагогічної роботи та забезпечення якості освіти Оксана Ляшенко, повідомляє ІА Волинські Новини.

«Наразі в університеті понад 85% працівників вакциновані двома дозами вакцини. Позитивним є й те, що повнолітні студенти з власної ініціативи також розпочали вакцинацію. Вже є нормальний відсоток вакцинованих.

Вчора ми отримали лист з рекомендаціями від Міністерства освіти про організацію дистанційного навчання. Однак наступний тиждень у нас модульний, він не передбачає проведення занять, передбачений лише модульний контроль. Тобто навчання відбуватиметься відповідно до графіку освітнього процесу. Модульний контроль буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання, а деякі модулі прийматимуться очно в малих групах. Ці модулі потребують виконання завдань на обладнанні», – поінформувала освітянка.

Також вона наголосила, що зараз ситуація в університеті не є критичною.

«Наразі лише шість працівників із 440 перебувають на самоізоляції з підтвердженим ковідом. Також на самоізоляції перебуває 12 студентів. Відповідно до алгоритму дій, затверджених Кабміном, 16 груп переведені на дистанційне навчання. Ситуація контрольована, і потреби швидкого переходу на дистанційне навчання немає. З 25 жовтня ми спостерігатимемо за ситуацією в області та вирішуватимемо, чи будемо переходити на дистанційне навчання», – резюмувала Оксана Ляшенко.

Нагадаємо, МОН рекомендує вишам запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада.

Волинський національний університет ім. Лесі Українки уже повідомив про перехід на дистанційне навчання.