У Центральному парку Луцька знайшли “закладки” з наркотиками.

Про це у Facebook повідомив лучанин Андрій Присяжнюк. Того дня він вигулював свого пса на майданчику для вигулу собак і помітив підозрілого хлопця, який копирсався у землі. Тож викликав поліцію, бо схоже було, що той шукає чи ховає “закладку” з наркотиками.

Згодом на тому ж місці копирсатися в землі почали якісь дівчата. Чоловік каже, що знову викликав наряд.

Реакція ж поліцейських здивувала не тільки Андрія, а й користувачів соцмережі. Правоохоронець дістав згорток і просто викинув його в канаву.

В управлінні патрульної поліції Волині ситуацію таки прокоментували, щоправда, не на камеру:

“Звісно, у цьому випадку патрульні мали б повідомити слідчо-оперативну групу про знайдене, однак зробили це згодом. Щодо викидання згортка, то це неприпустимо: ми з’ясуємо ситуацію та проведемо службову перевірку. Коли прибула слідчо-оперативна група, приблизно о 15.30, то вилучила згорток з білою порошкоподібною речовиною, ззовні схожою на амфетамін, вагою близько 1 грама. Речовина направлена на дослідження.”

Патрульні і справді намагаються боротися із “закладками”. Наприклад, минулоріч проводили акцію, де із волонтерами замальовували рекламу наркотиків на стінах будинків. Однак, таких надписів усе одно стає все більше.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.