У Центральному парку Луцька знайшли “закладки” з наркотиками.

Про це у Facebook повідомив лучанин Андрій Присяжнюк. Того дня він вигулював свого пса на майданчику для вигулу собак і помітив підозрілого хлопця, який копирсався у землі. Тож викликав поліцію, бо схоже було, що той шукає чи ховає “закладку” з наркотиками.

Згодом на тому ж місці копирсатися в землі почали якісь дівчата. Чоловік каже, що знову викликав наряд.

Реакція ж поліцейських здивувала не тільки Андрія, а й користувачів соцмережі. Правоохоронець дістав згорток і просто викинув його в канаву.

В управлінні патрульної поліції Волині ситуацію таки прокоментували, щоправда, не на камеру:

“Звісно, у цьому випадку патрульні мали б повідомити слідчо-оперативну групу про знайдене, однак зробили це згодом. Щодо викидання згортка, то це неприпустимо: ми з’ясуємо ситуацію та проведемо службову перевірку. Коли прибула слідчо-оперативна група, приблизно о 15.30, то вилучила згорток з білою порошкоподібною речовиною, ззовні схожою на амфетамін, вагою близько 1 грама. Речовина направлена на дослідження.”

Патрульні і справді намагаються боротися із “закладками”. Наприклад, минулоріч проводили акцію, де із волонтерами замальовували рекламу наркотиків на стінах будинків. Однак, таких надписів усе одно стає все більше.