У Луцькому зоопарку розповіли про випадки, коли відвідувачі своїми діями не тільки порушють правила перебування на території, а й завдають реальної шкоди тваринам та їх життю.

Про  інциденти написали на сторінці зоопарку у фейсбуці.

“Страшно сказати – але хтось із відвідувачів раннього недільного ранку перекинув на майданчик для вигулу хижаків кошеня, яке теж мешкало на території зоопарку. Через височенну склянну огорожу. До левів, які власне були на прогулянці”, – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що  співробітникам зоопарку, які примчали на крики кошеня, вдалося заманити хижаків назад у вольєр, а маля – врятувати (хоча воно і травмувалося при падінні).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Знайшли папуг, яких раніше викрали із Луцького зоопарку. Один із птахів – помер. ФОТО 18+

“Та що там казати! Навіть у день святкування 40-ї річниці зоопарку від мавп ледве забрали гострі предмети, які б їх убили, якщо б потрапили в організм. Це зеленим мавпочкам хтось із відвідувачів дав дитячі заколки. Як то кажуть – прийшли і привітали”, – розповіли на сторінці зоопарку.

Також на сторінці зоопарку опублікували світлину, на якій  невідомий “герой” годує хлібом тигрицю  Трішу.

“По-перше, попри перила, на яких є табличка про заборону, пхає руки до хижака! По-друге, дає м’ясоїдній тварині саме ж той продукт, який входить до її раціону!!! Ну так – що ж тут такого?! То ж не відвідувачі бачать, як і в яких муках минають останні дні й години тих тварин, які помирають від харчових отруєнь з рук гостей на ймення “ашотаке!”, – йдеться у тексті.

“Через день після публікації фото ми відреагували на нього – зробили грати ВІД відвідувачів. І можна було б написати: “Дякуємо, що ви спонукаєте нас до вдосконалення”. Але натомість просимо – дозвольте нам просто піклуватися про наших підопічних, працювати на розвиток, а не ліквідовувати наслідки від відвідин тих, хто – гірший за звіра! Шануйте нашу працю. Її ж дійсно видно”, – написали на сторінці зоопарку.