У Луцькому зоопарку – новосели. Червоні вовки приїхали сюди два тижні тому із зоопарку в Австрії. Вони вже відбули карантин і доступні для огляду. Вольєр – навпроти лев’ячого містечка.

У Луцьку – аж три особини цього виду: самичка та двоє самців. Їм по 8 місяців. Такі тварини є лише у трьох зоопарках України. Луцьк став четвертим, – йдеться на сторінці зоопарку у фейсбуці.

Довідково: вовк червоний (Cuon alpinus) Це досить великий звір з довжиною тіла 76-103 см і хвоста — 28-48 см, масою — 14-21 кг. У його зовнішньому вигляді поєднуються ознаки вовка, лисиці та шакала. Подібному враженню сприяє густа довга шерсть, довгий пухнастий хвіст, порівняно вузька морда, великі вуха. Загальний тон забарвлення рудий, сильно змінюється в окремих особин і в різних частинах ареалу.

Куони дуже соціальні тварини, що живуть у великих кланах, які іноді розділяються у менші зграї задля полювання. Всеїдні. Бояться людей, тому їх важко приручити, але дуже сміливі, коли потрібно захищати свій клан: куони можуть напади на вепрів, індійських буйволів та тигрів.