Вифлеємський вогонь миру, бійка, прийнятий бюджет, до якого в опозиції залишилося безліч питань та погрози фракції “УКРОП” скласти мандати − головні події пленарного засідання Луцької міської ради.

Традиційно на останню в цьому році сесію завітали представники ПЛАСТу і принесли лампадки з символічним Вифлеємським вогнем.
Побажання радості та миру депутати забули вже за декілька хвилин. Слово в обранців громади попросив громадський активіст Сергій Рижков. Йому слова не дали.
Після інциденту оголосили коротку перерву, по закінченню якої депутати розпочали обговорення головного питання дня − прийняття бюджету. Жодні пропозиції змін до проекту головного фінансового документу не набрали більшості. Зокрема, на думку опозиційних депутатів, недостатньо коштів у бюджеті наступного року закладено на компенсацію перевізникам за перевезення пільговиків та на житло учасникам АТО. Жодної копійки не виділили на програму “Безпечне місто”, ремонт амбулаторій та харчоблоків у школах, а також на добудову 27-ї школи. На всі зауваження у діючої влади була одна відповідь.

Натомість укропівська більшість підтримала виділення 10 мільйонів гривень на капітальний ремонт обласної інфекційної лікарні.
Григорій Пустовіт також додав, що Ігор Палиця пообіцяв на капремонт інфекційної лікарні виділити 20 мільйонів з обласного бюджету.
Найвдалішим рішенням в ідеальному бюджеті представники провладної більшості вважають закладені гроші на придбання двох нових сміттєвозів. Завдяки їм вирішать проблеми зі сміттям у Луцьку.