У міській раді планують купувати для Луцька лише обладнання для зручності людей з інвалідністю тролейбуси.

Про це йдеться на сторінці заступника мера Луцька Григорія Недопада у фейсбуці.

За його словами, проблеми, з якими стикаються люди з інвалідністю, розглянули на першому в цьому році засіданні комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

“У відкритому діалозі обговорили нагальні питання, шукали рішення індивідуальних проблем. Зокрема, підняли тему доступності громадського транспорту. Варто зауважити, що в подальшому усі тролейбуси, які будуть купуватися для міста, матимуть обладнання для зручності осіб з інвалідністю”, – йдеться у повідомленні.

Також у 2020 році вступив у силу закон, що передбачає наявність спеціального обладнання для перевезень людей з інвалідністю в громадському транспорті, що належить приватним перевізникам.

Недопад додав, що представники організацій, що опікуються проблемами людей з інвалідністю, зацікавились проєктом реконструкції площі біля Замку Любарта, висловивши підтримку рішенню про перенесення ринку, а також готовність обладнати місце для продажу сувенірної продукції власного виробництва.