Волинська область перебуває на 7 місці за рівнем захворюваності на коронавірус. Показники наразі не дозволяють перейти на новий етап послаблення карантину, що передбачає, зокрема, повне відкриття закладів громадського харчування. 

Про це 9 червня говорили під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

За даними управління охорони здоров’я міської ради та Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України, у Луцьку станом на 9 червня зареєстровано 231 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. За останні три доби додалося 19 нових випадків.

“Як бачимо, ситуація невтішна. На жаль, більшість лучан зараз нехтують елементарними правилами санітарної безпеки. Карантин продовжується, і хвороба нікуди не зникла. Ризик зараження коронавірусом усе ще досить високий. І якщо на початку карантину усі віднеслися до цього серйозно, то зараз втримати ситуацію під контролем стає непросто. Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при облдержадміністрації рекомендувала нам скасувати деякі послаблення карантину, зокрема закрити дитячі садочки, спортивні та фітнес-клуби. Ми щодня вивчаємо ситуацію, аналізуємо показник захворюваності”, – наголосив Пустовіт.

Він наголосив: якщо ситуація і надалі буде погіршуватись, міська рада повернеться до цього питання.

“Аби цього не сталося, кожен мешканець міста повинен дотримуватися карантинних вимог. У громадському транспорті, магазинах та інших закритих приміщеннях, ринках необхідно перебувати у масках та дотримуватися соціальної дистанції. Самодисципліна та елементарні правила гігієни допоможуть уникнути інфікування та посилення карантинних заходів”, – зазначив Григорій Пустовіт.

Нагадаємо, на Волині зафіксували вже 1113 випадків коронавірусу. За останню добу виявили 34 нових хворих. Помер чоловік з Камінь-Каширського району.

Волинська область перебуває на 7 місці за рівнем захворюваності на коронавірус. Показник інцидентності за останні 7 днів становить 16,48 на 100 тисяч населення (при нормі 12). Вищі від середньобласного показники в Ківерцівському, Луцькому, Камінь-Каширському, Володимир-Волинському, Турійському, Ратнівському районах та місті Ковелі.

На Волині виявили коронавірус у 6 членів однієї релігійної громади.