Близько шести судових засідань за пару років. Так дві сім’ї борються за вісім квадратних метрів у будинку номер десять на проспекті Молоді.
Спір за площу виник ще у двохтисячних роках, коли фабрика Волтекс-меланж роздавала помешкання для своїх працівників. Тетяна Мислінська живе у кімнаті на 16 квадратних метрів разом із двома маленькими дітьми. Каже, що місця катастрофічно не вистачає. Однак, і ця площа може зменшитись. Нещодавно її сусідка подала позов до суду, вимагаючи знести частину стіни, аби добудувати свою комору.

Натомість сусідка, яка подала до суду, стверджує – дозвіл на будівництво вона отримала ще у 2002 році. Кількома роками пізніше комору таки збудували. За її словами, так вона простояла до 2016, коли Мислінська спільно із родичами стіну знесла, залишивши для комори два квадратних метри. Речі, які там були, – викинули.

Поки що обидві сторони від своїх намірів відступати не збираються. Сестра Мислінської планує звертатись у всі інстанції, навіть у Адміністрацію президента. Її опонентка теж запевняє, що свої вісім квадратних метрів – не віддасть.