У ніч з 21 на 22 жовтня у Луцьку горів магазин, який належить родичці голови Підгайцівської громади Юрія Семенюка.

Про це пише Інсайдер Медіа із посиланням на власні джерела.

Невідомі вночі розбили вікно магазину і вкинули у приміщення пляшку з запальною сумішшю. Вогонь пошкодив майно магазину.

Голова Підгайцівської громади Юрій Семенюк зазначив, що це вже не перший випадок, коли посягають на майно його та його родичів.

«Йде тиск на мене і на мою родину. Мене намагаються будь-якими методами зняти з посади. Ми звернулись в поліцію і вимагаємо розслідування, бо поки результатів немає. Спочатку мені спалили техніку, потім було проникнення в будинок моєї доньки, потім напад. Зовсім нещодавно спалили машину. Чого далі чекати?» – прокоментував Юрій Семенюк.

У поліції Волині інформацію про пожежу підтвердили та повідомили, що встановлюють всі обставини інциденту.

Працівники магазину розповіли, що загоряння трапилось близько 3-ї години ночі, коли заклад не працював.

«Вогонь загасили працівники охоронної фірми. Нас викликали вночі, і вже тут була слідчо-оперативна група. Сьогодні прибираємо наслідки і рахуємо збитки», – розповіли в магазині.

Нагадаємо, що наприкінці вересня згоріло авто, на якому їздив голова Підгайцівської громади. Після цього він скликав пресконференцію, на якій заявив про те, що відносно нього та його родичів чинять тиск.

У січні 2019 року під Луцьком згоріли екскаватор та два автомобілі, що належали родині голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка. Тоді зазначали, що причиною пожежі міг бути підпал.

У листопаді цього ж року четверо невідомих вдерлись до будинку голови Підгайцівської ОТГ та викрали гроші і коштовності. Сім’ю зв’язали, а самого Семенюка, який намагався чинити опір, побили.