Про це йшлося 7 жовтня під час засідання комісії з питань перейменування вулиць міста.

Вулиці Карбишева, Потапова та Ярощука невдовзі можуть отримати нові назви. У випадку, якщо на сесії міської ради депутати ухвалять відповідне рішення, вулицю Карбишева перейменують на вулицю Івана Корсака, вулицю Потапова – на Героїв Волинської Січі, а вулицю Ярощука – на вулицю Сергія Тимошенка, повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

Також депутати розглянули звернення щодо перейменування вулиці Галшки Гулевичівни на вулицю Вірменську, адже це історична назва цієї вулиці. За словами Петра Троневича, начальника відділу охорони культурної спадщини, тут здавна проживали члени вірменської общини. Схожа ситуація і з низкою вулиць у Старому місті. Це, зокрема, вулиці Драгоманова, Братковського, Данила Галицького. Тому після остаточного затвердження концепції розвитку Старого міста ці вулиці отримають історичні назви.

Окрім цього, одну із вулиць Луцька планують перейменувати на честь Героїв Чорнобиля. Таку пропозицію озвучив заступник голови ГО “Союз інвалідів Чорнобиля Волині” Ростислав Кухтей. Надалі над цим працюватиме робоча група з перейменування вулиць, аби визначити, яка саме вулиця отримає таку назву.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Через вибори не перейменують вулиці