КП «Луцькводоканал» спільно з Луцькою міською радою створили положення про «Фонд капітального ремонту партерного фонтану на Київському майдані в Луцьку». У планах – організація конкурсу на визначення кращого проєкту реконструкції.

Про це пишуть на сайті Луцької міської ради.

Партерний фонтан біля Волинської ОДА пропрацював недовго у 90-х роках минулого століття. Однак і досі стан фонтану дозволяє говорити про його відновлення, адже проєкт і саме оформлення водограю могли б стати не тільки привабливою, але і корисною локацією – в спеку струмені води забезпечують свіжість і зрошування повітря.

Наразі як чаші для води, так і частково підземний машинний зал збереглися у стані, який можна відновити. Аби через плин часу не втратити доволі цікавий об’єкт, що може значно поліпшити загальний вигляд і стан Київського майдану, заплановано проведення конкурсу на визначення кращої концепції для оновлення та реконструкції об’єкту.

На сьогодні КП «Луцькводоканал» створив інвестиційний проєкт «Фонд капітального ремонту партерного фонтану на Київському майдані в місті Луцьку». Також формується комісія, що займатиметься відбором проєктів реконструкції шляхом проведення конкурсу. В концепцію реконструкції фонтану обов’язково входитимуть дизайн-проєкт, візуалізація, технічне завдання на проєктування і примірний кошторис. Після визначення переможця проєкту реконструкції буде оголошено тендер, визначено підрядника та період виконання робіт. Наразі тривають підготовчі, процедурні та організаційні роботи. Про початок проведення конкурсу буде повідомлено на сайті КП «Луцькводоканал». Також згодом можна буде ознайомитися з нормами та положеннями про Фонд та умови конкурсу.