У Луцьку збираються демонтувати кіоски, які встановленні з порушеннями.

Так, на чергове засідання виконкому виносяться проекти рішень про демонтаж 13 тимчасових споруд, які встановлені без дозвільних документів, встановлених з порушенням або строк дозвільних документів, на які закінчився. Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у фейсбуці.

“Окрім того, дані тимчасові споруди виглядають просто жахливо і псують естетичну привабливість нашого міста”, – зазначив посадовець.

Ігор Поліщук розповів, що муніципальною вартою протягом останніх тижнів проводився моніторинг законності встановлення тимчасових споруд в місті. Під час цього виявлено більше 30 незаконно встановлених кіосків, по яких теж готуються документи для винесення на засідання виконкому для прийняття рішення про демонтаж.

“На наступні засідання виконкому будуть виноситися проекти рішень по решті незаконних тимчасових споруд”, – йдеться у повідомленні.

Також управлінням архітектури завершується доопрацювання схеми розміщення тимчасових споруд в місті, згідно з якою кількість МАФів в місті скоротиться щонайменше на 30%. Прийняття цієї схеми заплановано на жовтень.

Також управлінням архітектури розробляється типовий вигляд тимчасових споруд в місті, який буде впроваджений вже в листопаді.