У Луцьку в мережі кінотеатрів PremierCity розроблять можливість посадкових місць та онлайн придбання квитків для людей з інвалідністю.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Вадим Коцага.

“На даний момент суспільство не зовсім готове сприймати дітей-інвалідів, та не лише дітей, але й дорослих із різними вадами. Зокрема візочників, осіб з сидромом Дауна, осіб з ДЦП.

Кілька тижнів тому на моїх очах трапився випадок, коли дитина на візочку не змогла попасти на перегляд мультфільму в одному із кінотеатрів України. Причина – відсутність такої можливості закладу”, – написав чоловік.

Вадим Коцага зазнанчив, що в розмові з Наталією Антоненко (керівниця об’єднаного бізнесу “ТРЦ “ПортCity” та гіпермаркет “Там Там”, – ред.)  дійшли згоди, що в мережі кінотеатрів PremierCity розроблять можливість посадкових місць та онлайн придбання квитків для інвалідів.

“Дані місця будуть виділені ВИКЛЮЧНО для таких людей. На плані розміщення місць в глядацькому залі, такі місця будуть позначені спеціальним значком. Сьогодні я отримав інформацію що протягом кількох тижнів буде повністю допрацьована система бронювання і буде все працювати, як годинник”, – написав Вадим Коцага.