У Луцьку замайорів найбільший на Волині синьо-жовтий стяг – заввишки 50 метрів.

Церемонія підняття відбулась на Київському майдані. Подивитися на дійство з’їхались десятки волинян у вишиванках та з прапорцями в руках.

Традиційно на заході зібралася представницька верхівка області.

Опісля урочистого підняття прапора хвилиною мовчання пом’янули загиблих українських захисників. Потому до присутніх із вітальним словом звернулися місцеві владці.

«Я вірю, що державний стяг стане не тільки символом боротьби, а й символом перемоги і замайорить і в Донецьку, і в Луганську, і в Сімферополі», – висловився заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

«Нашим завданням є щоденно, кожному на своєму робочому місці, своєю працею, своїми вчинками робити так, щоб наш державний прапор був символом економічного зростання, успіху, процвітання і щастя українського народу», – зазначив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

З нагоди свята подяками та відзнаками нагородили визначних волинян.

По-особливому щасливим День Прапора став для ветерана АТО/ООС  Сергій Леухіна. Йому за ініціативи президента України вручили ключі від нової квартири. Чоловік розповідає, на своє житло чекав  не один рік – уже й не сподівався отримати. Аж тут – приємна несподіванка для всієї сім’ї.

«Дзвінок від голови Ковельської райдержадміністрації, що така от програма, є гроші, ми вас забезпечуємо… Стільки часу жити по хатах, переїжджати з місця на місце, коли свого немає, – то дуже тяжко. Коли своє – то воно своє», – розповідає майстер-сержант ДПСУ Сергій Леухін.

Напередодні поблизу встановленого прапора облаштували освітлення та благоустрій. Тож тепер лучани матимуть ще одне затишне місце для відпочинку.

Церемонія ж підняття найбільшого в області державного символу завершилася вітальними танцями та співами.