У Луцьку депутати не підтримали рішення встановлення лічильників газу пільговикам за бюджетні гроші.

Про це йшлося у середу, 24 квітня, під час сесії Луцькради, – повідомляє ІА ВолиньPost.

Депутат Алла Надточій розповіла, що до обранців громади неодноразово зверталися люди з проханням допомогти у встановленні лічильників.

«Ми вели перемовини і з комітетами Верховної Ради, і просили інвестиційні програми на встановлення лічильників, але отримали відмови. Закон постійно змінюється, норми на газ змінюються, цінова політика не є стабільною, тож потрібно звернути увагу на тих, хто потребує нашої підтримки», – відзначила вона.

За словами Надточій, встановлення одного лічильника обходиться в 4000-4500 гривень, що непосильно для пільговиків. До того ж, подібні програми успішно діють в інших містах.

Натомість в.о. мера Григорій Пустовіт відзначив, що відповідно до законодавства не можна купувати лічильники за місцеві кошти.

«Єдиний пільговик у цій історії – пан Фірташ», – додав він.

Депутат Юлія Вусенко відзначила, що лічильники можна встановлювати згідно з законом і навіть зекономлені на сплаті за газ 50 гривень завдяки лічильникам – можливість придбати незахищеним верствам населення хліб. До реалізації програми також хочуть долучити меценатів, аби допомогти пільговикам.

Зрештою, більшість депутатів не підтримала проект рішення.