У Луцьку знайшли 3-річного хлопчика, який заблукав на вулицях міста. Згодом вдалося відшукати і його матір – жінка пила з компанією друзів.

Увечері 10 травня під час самостійного патрулювання по вулиці Ветеранів військовий наряд нацгвардійців звернув увагу на хлопчика, який стояв сам посеред вулиці і плакав. Жінка, що була поруч, розповіла: трирічний малюк заблукав і не міг знайти дорогу до мами. Гвардійці взялися допомогти йому, – пише Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк у фейсбуці.

«Ми почали опитувати людей, чи не бачили жінку, яка б шукала сина, дізнаватися чи не надходили на лінію 102 повідомлення про згубу. Однак до поліції ніхто не звертався. Люди ж казали, що хлопчик блукає вулицями сам вже більше години. Навіть вискочив на дорогу і ледь не потрапив в ДТП. Страшно стало за хлопчика, бо ж поруч парк, річка. Все що хочеш могло бути», – розповів старший військового наряду, старший солдат Вадим Головчик.

Згодом у глибині одного з дворів військовослужбовці звернули увагу на гучну компанію. Підійшовши ближче, вони побачили на місці поліцейських, яких напередодні викликали люди, що скаржились на порушення громадського порядку і тиші біля будинку. У компанії знаходилася жінка, яка й виявилася матір’ю хлопчика.

«Ми почали питати, коли вона бачила сина востаннє, де він був. Жінка була на підпитку. Плуталася в словах, знизуючи плечима, мовляв: «Десь тут гуляв». За гучним святкуванням з «друзями» вона навіть не помітила, як зникла дитина!» – додав гвардієць.

Трирічного малюка військовослужбовці передали матері, а поліція лишилася складати протокол про порушення.