У Луцьку інспектор відділу моніторингу у ніч з 18 на 19 червня зупинив    ЗАЗ Fozra, водійка  якого порушила ПДР.  Керувала автомобілем жінка, в якої сильні ознаки сп’яніння були помітні одразу. До того ж, разом з нею перебували така ж нетвереза подруга та двоє малолітніх дітей.

У крові жінки виявили 2, 26 проміле, що в 11 разів вище допустимої норми, – повідомили у прес-службі патрульної поліції Волинської області.

Жінка навіть витягувала 200 гривень та хотіла надати поліцейським, однак відмовилась від такої  ідеї після попередження про кримінал. У салоні її авто виявили пляшки з-під алкоголю.

Патрульні встановили, що вона вже позбавлена права керування на 1 рік ще в лютому.
Відповідно, цього разу оформили протокол за ч.2 ст.130 КУпАП, що передбачає позбавлення права керування на 3 роки та штраф 20 400 гривень. Також винесено постанову за керування без документів.

Подбали інспектори і про дітей порушниці: вони зателефонували до її тверезого знайомого, який доставив діток до бабусі, адже мати ними взагалі не цікавилась. Також патрульні написали відповідний рапорт на працівників ювенальної превенції, долучивши відео з нагрудних камер, аби цій сім’ї приділили посилену увагу і перевірили умови проживання.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.