У Луцьку патрульні затримали водія Mercedes Benz, який грубо порушував Правила дорожнього руху та знаходився в стані сп’яніння. Поліція  влаштувала погоню, щоб затримати порушника.

Затримання відбулося 21 грудня  близько 6 години ранку. Про це повідомили у пресслужбі патрульних.

Екіпаж патрульної поліції помітив, як автомобіль Mercedes Benz перетнув  подвійну суцільну лінію дорожньої горизонтальної розмітки. Екіпаж увімкнувши проблискові маячки  та спеціальний звуковий сигнал для зупинки транспортного засобу.

23-річний водій на великій швидкості рухався вулицями Луцька, неодноразово грубо порушуючи Правила дорожнього руху, чим наражав себе та інших учасників руху на небезпеку. Однак,  автомобіль було зупинено, шляхом блокування.

Результат огляду на стан сп’яніння – 2.07 ‰ проміле, що у 10 раз перевищує допустиму норму.
На водія складено відповідні адміністративні матеріали.

Патрульні затримали водія, який грубо порушував Правила дорожнього руху та знаходився в стані сп’яніння

Патрульні затримали водія, який грубо порушував Правила дорожнього руху та знаходився в стані сп’яніння Луцьк, близько 6 години ранку, екіпажі патрульної поліції патрулюють вулиці міста, один із екіпажів помічає, як автомобіль Mercedes Benz E-ckassздійснює поворот праворуч з вулиці Ковельської на вулицю Набережну при цьому перетинає подвійну суцільну лінію дорожньої горизонтальної розмітки.Екіпаж увімкнувши проблискові маячки синього та червоного кольору та спеціальний звуковий сигнал для зупинки транспортного засобу, однак водій ігнорував закону вимогу поліцейських та продовжив рух.23-річний водій на великій швидкості рухався вулицями Луцька, неодноразово грубо порушуючи Правила дорожнього руху, чим наражав себе та інших учасників руху на небезпеку. Однак, професійним діям інспекторів автомобіль було зупинено, шляхом блокування. Водія відсторонено від керування. Результат огляду на стан сп’яніння – 2.07 ‰ проміле, що у 10 раз перевищує допустиму норму.На водія складено відповідні адміністративні матеріали: ст. 130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП, ч. 1 ст. 126 (керування особою, яка не має при собі відповідних документів) КУпАП, ст. 122–2 (невиконання вимоги про зупинку) КУпАП та протокол затримання. #патрульнаполіція #ПорядокЦеТи #volynpatrolpolice

Gepostet von Патрульна поліція Волинської області am Samstag, 21. Dezember 2019