У Луцьку патрульні рятували 70-річну пенсіонерку, у якої відмовили ноги. Жінка була зачинена у квартирі, впала і не могла підвестись.

Повідомлення до правоохоронців надійшло від сусідки жінки. Вона розповіла, що бабуся потребує негайної допомоги. Мовляв, тій стало зле і вона не відповідає. – повідомили у патрульній поліції Волинської області.

Інспектори вирішили не виламувати двері, і поки один з них спілкувався з громадянкою та заспокоював її –  патрульний Артур Айсанов пробрався через вікно всередину, оскільки існувала загроза життю людини.

На щастя, 70-річна жінка була при свідомості, поліцейський відчинив двері медикам, які забрали її до лікарні.

Патрульні допомогли зібрати речі в медзаклад та прослідкували, щоб оселю зачинили і віддали ключі власниці.

Завдяки патрульним 70-річну жінку врятовано

Завдяки патрульним 70-річну жінку врятованоБлизько 8 години ранку, сьогодні, патрульні отримали повідомлення від заявниці у Луцьку про те, що її сусідка потребує негайної допомоги. Мовляв, тій стало зле, а двері зачинені зсередини, і жінка не відповідає.Патрульні, які прибули, оперативно встановили обставини: пенсіонерці справді відмовили ноги, вона впала і не могла підвестись ще з учорашнього вечора. Інспектори вирішили не виламувати двері, і поки один з них спілкувався з громадянкою та заспокоював її, інший пробрався через вікно всередину, оскільки існувала загроза життю людини. Це зробив патрульний Артур Айсанов. На щастя, 70-річна жінка була при свідомості, поліцейський відчинив двері медикам, які забрали її до лікарні. Також патрульні допомогли зібрати речі в медзаклад та прослідкували, щоб оселю зачинили і віддали ключі власниці.Зичимо їй одужання та швидкого повернення додому!https://www.youtube.com/watch?v=dyy_8aLpZc8&t=33s#volynpatrolpolice #патрульнаполіція

Gepostet von Патрульна поліція Волинської області am Donnerstag, 20. Juni 2019