Патрульні зловили водія, позбавленого права керування, з ознаками алкогольного сп’яніння, який намагався утекти.

Уночі 24 червня патрульні помітили транспортний засіб Mitsubishi Pajero Sport, водій якого рухався на проспекті Волі, порушуючи правила дорожнього руху, – пише пресслужба Патрульної поліції Волині.

Поліцейські, миттєво реагуючи на правопорушення, увімкнули проблискові маячки та намагалися зупинити автомобіль, однак водій проігнорував законні вимоги. Після нетривалого переслідування водій зупинився неподалік, покинув свій транспортний засіб та намагався утекти, однак був затриманий патрульними.

Під час спілкування у керманича патрульні помітили ознаки алкогольного сп’яніння, громадянин стверджував, що він не керував транспортним засобом, а вийшов на пробіжку. Інспектори встановили, що у 24-річного водія немає водійського посвідчення, – він позбавлений права керування за їзду в нетверезому стані.

На чоловіка поліцейські склали всі необхідні адміністративні матеріали.

Патрульні наздогнали водія позбавленого права керування з ознаками алкогольного сп’яніння, який намагався утекти (ВІДЕО)

Патрульні наздогнали водія позбавленого права керування з ознаками алкогольного сп’яніння, який намагався утекти (ВІДЕО)Сьогодні вночі патрульні помітили транспортний засіб Mitsubishi Pajero Sport, водій якого рухався на проспекті Волі порушуючи правила дорожнього руху.Поліцейські миттєво реагуючи на правопорушення увімкнули проблискові маячки та намагалися зупинити автомобіль, однак водій проігнорував законні вимоги.Після нетривалого переслідування водій зупинився неподалік, покинув свій транспортний засіб та намагався утекти, однак був затриманий патрульними.Під час спілкування у керманича патрульні помітили ознаки алкогольного сп’яніння, громадянин стверджував, що він не керував транспортним засобом, а вийшов на пробіжку.Надалі, інспектори встановили, що у 24-річного водія не має водійського посвідчення, адже позбавлений права керування за їзду в нетверезому стані.На чоловіка поліцейські склали всі необхідні адміністративні матеріали.#патрульнаполіція#ПорядокЦеТи#volynpatrolpolice

Gepostet von Патрульна поліція Волинської області am Mittwoch, 24. Juni 2020