У Луцьку перевізники заявляють, що з 11 листопада  14 міських маршрутів можуть перестати працювати. Причиною називають запровадження системи електронної оплати проїзду.

Оголошення про це перевізники розвісили у маршрутках. Натомість у міській раді заявляють про саботаж з боку підприємців, – пише Перший.

В оголошенні, зокрема, йдеться про те, що автобуси перестануть їздити за маршрутами №1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 22, 26а, 32.

Що кажуть перевізники

Директор луцького АТП 101701 Сергій Дьомін розповів, що  начебто це міська рада надіслала перевізникам попередження про розірвання договорів.

«Це повідомлення отримали основні перевізники Луцька. Розірвання договорів пов’язане з незгодою з умовами праці, які вони пропонують з 11 листопада. Наша робота стає просто невигідною – наше підприємство пів мільйона гривень повинно відраховувати оператору, який впроваджує систему електронної оплати проїзду. За нашими розрахунками, максимум за місяць перевізники збанкрутують», – переконує Сергій Дьомін.

Що кажуть у Луцькраді

Натомість у міській раді запевняють, що міська рада не пропонувала перевізникам розірвати договори. Натомість йшлося про підписання договорів, які передбачають співпрацю не лише з міською радою, а й з оператором.

«Це саботаж перевізників впровадження електронного квитка. Впровадження триває з 2018 року, всі рішення проходять регуляторну процедуру, участь у якій беруть перевізники – всі зауваження враховуються. Це просто небажання показати свою виручку», – сказав заступник начальника управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Олександр Середа.