У Луцьку муніципали болгаркою зрізають ворота Старого ринку зі сторони центрального входу.

Демонтажні роботи розпочали близько 17:35. Вхід до ринку живим ланцюгом відгородили працівники Департаменту муніципальної варти, – пише ІА “Волинські новини”.

На місці присутні працівники поліції, які спостерігають за демонтажем. Їх попередили про проведення демонтажу незаконно встановлених об’єктів заздалегідь офіційним листом. Також на місці присутній очільник патрульної поліції Волині Андрій Крутень.

За станом на 17:40 вже зняли першу секцію паркану.

 

Нагадаємо, 10 лютого суд відмовив у задоволенні заяви Волинської обласної спілки споживчих товариств про забезпечення позову щодо знесення паркану на Старому ринку. Зокрема, облспоживспілка просила заборонити демонтувати огорожу навколо ринку, яку хоче витребувати у КП «Луцькі ринки», однак суд відмовив.

За станом на 17:55 базарувальники прорвали кордон муніципалів, спричинили штовханину. Також намагались отримати доступ до газового балону та всіляко перешкоджають демонтажу.

На місце події викликали пожежників, мовляв, небезпеку може становити балон з газом, який використовували під час демонтажу секцій.

Балон з газом для зварювання забрали з місця події. Ти часом базарники намагаються встановити зрізану секцію паркану назад, знову розпочинається штовханина.

На місці події знаходиться очільниця муніципалів Юлія Сиротинська яка пояснює, що демонтаж – законний, у доказ цього показує рішення суду. Проте підприємці все одно чинять опір та не дають демонтувати об’єкт.

Юлія Сиротинська викликає на місце події поліцію, аби вона забезпечила правопорядок при перевезенні демонтованої секції, проте в той час базарувальники тягнуть паркан на місце, з якого демонтували.