Від сьогодні, 17 червня, проїхати головним луцьким проспектом зась. Рух громадського і приватного транспорту скеровують по вулиці Глушець.

Детальніше – у сюжеті 12 каналу.

Доїзд до трьох будинків, що розташовані навпроти 4 гімназії, лише один і той на ділянці, яку перекрили. Лишати свої автівки абиде місцеві не хочуть. Ризиковано, кажуть. (

“В нас тут стоїть три камери, я завжди бачу машину і що з нею робиться. Можна звичайно ставити на Глушець там, але там дрифтують на тих машинах ночами, горілку п’ють”, – каже місцевий мешканець Тарас Гендис.

Натомість у департаменті ЖКГ заспокоюють: для мешканців кількох будинків блокаду частково послаблять. Буде доїзд і для екстрених служб.

“Ми будемо старатися максимально сприяти всім мешканцям, щоб вони могли заїхати до своїх будинків. Тобто навіть й якщо роботи будуть робитися, то там швидка зможе проїхати, люди зможуть доїхати – це не є таке перекриття, яке повністю буде забороняти рух, тобто знаки будуть висіти”, – пояснює Микола Осіюк, директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради.

Точної дати завершення ремонтних робіт комунальники не називають. Якщо не підведе погода, кажуть, то цілковите обмеження лучанам доведеться терпіти днів 10. Задля цього працюватимуть ночами та у вихідні.