У Луцьку пропонують запровадження нового тролейбусного маршруту № 18, що буде з’єднувати СКФ “Україна” з вулицею Львівська з використанням автономного ходу тролейбусів.

Таку ідея описав Артур Довжик на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Він пропонує новий тролейбусний маршрут, що буде курсувати за такою схемою: СКФ “Україна” – АС-2 – Вул. Гордіюк ( СКФ “Україна” – Львівська (АС-2) – Проспект Волі – Автозавод – Дитяча лікарня – Вул. Гордіюк). Вул. Гордіюк – АС-2 – СКФ “Україна” (Вул. Гордіюк – Там Там – ЦУМ – Братський міст – Львівська (АС-2) – СКФ “Україна”).

“Я впевнений, що цей маршрут буде корисним, оскільки буде змога доїхати з ДПЗ на вулицю Львівську, а також це полегшення для лучан вулиці Львівської, оскільки рух тролейбусів є проблематичним і звідти курсує тільки тролейбус 4 та 4а, а ним можна доїхати в центр або ж на ж/д вокзал, а якщо кудись дальше потрібно лучани мусять пересідати на інший тролейбус”, – пише автор.

Цей маршрут, за задумом автора, буде здійснюватися по маршруту з використанням автономного ходу тролейбусів, завдяки чому не треба добудовувати контактну мережу по вулиці Європейській.

Аби петицію розглянули у міській раді, вона повинна набрати щонайменше 300 голосів. Підтримати петицію можна ТУТ.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У приміських маршрутках Луцька встановлять валідатори. Прикладати картку доведеться ще й на виході