У зв’язку з пандемією коронавірусу у Луцьку просять не виключати гаряче водопостачання у літній період.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

“Сьогодні Волинська область є однією з рекордсменів з поширенню коронавірусу. А вже найближчим часом розпочнеться планове масове відключення гарячої води. Це може спричинити до масового спалаху захворюваності”, – зазначає автор петиції Юрій Панасюк.

Чоловік зазначає, що рекомендація МОЗ – мити руки з милом. Але в літній період через високі температури є відкритими набагато більші ділянки тіла, на які також можуть осідати частинки вірусу, і які також варто було б мити частіше.

“Якщо в звичайній ситуації людина змогла б прийти додому і помитися під душем, то дії комунальників спричинять те, що небагато людей погодиться декілька раз на день гріти гарячу воду щоб помитися. Зв’язок простий: людина помила руки холодною водою, а потім взялася помитими руками за іншу відкриту частину тіла, до нівелює сам результат від миття рук”, – розповів чоловік.

“Життя і здоров’я багатьох людей є незрівнянно ціннішими за можливість аварій на тепломережі, саме тому сьогодні, при стрімкому зростанні захворюваності, необхідно при можливості відмовитися від відключення гарячої води, а якщо це неможливо, то скоротити його термін”, – йдеться у петиції.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лучани влітку сидітимуть без гарячої води. ПЕРЕЛІК АДРЕС