Лучанка Ольга Друзюк зареєструвала петицію з проханням збільшити кількість маршруток, які їздять після 22-ї години. Вона нарікає, що в вечірні години по вулицях Конякіна і Володимирській додому дістатись неможливо.

В управлінні транспорту запевняють – проблема не в зменшенні кількості маршруток, а у їх графіку роботи. Його мають продовжити на пізні години.

На шість маршрутів управління транспорту досі шукає перевізників. Це автобуси номер три, дев’ять, тридцять два і сім. Ще дві маршрутки – шістка та тридцять п’ята – мають курсувати до приєднаного Прилуцького. Щоправда, двом претендентам на черговому виконкомі заборонили брати в ньому участь. Один з них – луцьке АТП 10701. Це перевізник, який раніше бойкотував встановлювлення валідаторів у своїх маршрутках, заявляючи, що це зробить підприємство збитковим.

Конкурс відбудеться 12 березня, тож, швидше за все, після нього маршруток у місті побільшає. Також у Луцькраді хочуть додати декілька автобусів на маршрут номер 23, оскільки нині їх – недостатньо.