У Луцьку провели відкритий турнір з плавання. Його уже кілька років поспіль організовує Луцька міська рада перед новорічними святами. Діти виборюють солодкі подарунки, а чемпіони ще й заохочувальні призи.

Перші місця здобувають “титуловані” плавці, які ще тиждень тому представляли волинську команду на Чемпіонаті України з плавання серед юнаків. Поміж них Ілля Петрочук. На Всеукраїнській першості плавець здобув три срібні нагороди на дистанціях 50, 100 та 200 метрів вільним стилем і бронзу на дистанції 50 метрів на спині.

Шестигодинні тренування уже після Всеукраїнських змагань дали результати й іншому срібному призерові – Максиму Ткачуку. Вдома він здав черговий норматив.

Зараз плавці активно тренуються , уже через тиждень, змагання за першість області.