У Луцьку розпочали продаж електронних квитків для оплати проїзду у громадському транспорті. Стандартні неперсоніфіковані картки можна купити у офісі “Сіті Кард Систем”, що на вулиці Лесі Українки, 16а.

Нагадаємо, 22 жовтня, у Луцьку стартував процес виготовлення пільгових електронних квитків для оплати проїзду. Їх можна отримати й у офісі компанії “Сіті Кард Систем”,ЦНАПі, департаменті соцполітики та сервісному центрі EVODA комунального підприємства «Луцькводоканал», – пише ІА “ВолиньPost”.

2 листопада почали встановлювати термінали для продажу разових електронних квитків і карток для проїзду в транспорті для непільгових категорій населення.

Станом на 4 листопада  стандартний електронний квиток можна придбати в офісі компанії «Сіті кард систем», що на вулиці Лесі Українки, 16а. Як повідомили представники «Сіті кард систем», за два дні запрацюють термінали, за допомогою яких можна буде купити е-квиток та одразу його поповнити. Термінали встановлять у торгових центрах, на вокзалах, у ЦНАПі та інших велелюдних місцях.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Пільговики не з Луцька і далі безкоштовно їздитимуть у громадському транспорті.