У Луцьку розробляють  стратегію  розвитку, яка дозволить  ставити стратегічні цілі і бачити перспективу на десятки років уперед.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

“Без стратегічного плану комплексний розвиток міста неможливий. Саме тому вже пів року в Луцьку ведемо потужну наукову роботу із залученням фахових спеціалістів, які розробили детальний аналіз динаміки розвитку Луцька у 2018-2019 роках в рамках розробки стратегії розвитку міста”, – йдеться у повідомленні.

Науковці Олександр Ханін та Світлана Сальнікова презентували свої експертні висновки та напрацювання. І це – лише початковий етап аналітичної роботи.

“Використовуємо SWOT-аналіз – метод стратегічного планування, який полягає у повному виявленні можливостей, загроз, сильних і вразливих сторін міста. Вивчаємо і зауваження до стратегій розвитку Києва, Львова, інших міст, щоб врахувати допущені помилки і уникнути їх появи під час розробки стратегії у Луцьку. Після детальної аналітики перейдемо до фази напрацювання цілей”, – написав Григорій Недопад.

До процесу розробки стратегії розвитку залучатимуть науковців, економістів, соціологів, маркетологів, стратегічних менеджерів та IT-фахівців.